„Kawa dla seniora”

Galeria: 
**Kawa dla Seniora**

Z radością informujemy, o rozpoczęciu kolejnej edycji projektu „Kawa dla seniora”.

Ta inicjatywa ma na celu zapobieganie izolacji osób starszych i zachęcanie do wyjścia z domów, w ramach najbliższego, żoliborskiego sąsiedztwa.

Do projektu włączają się lokale gastronomiczne, które oferują – w wybranych dniach/godzinach - kawę i herbatę dla seniorów w cenie 1 zł. Możliwe są także dodatkowe zniżki na słodkie przekąski, dostępne w kawiarniach i restauracjach.

Pierwszym miejscem, na żoliborskiej mapie gastronomicznej, które ponownie otwiera się na osoby starsze jest restauracja „VIA Suzina” (https://www.facebook.com/viasuzina) znajdująca się przy ul. Suzina 8.

W każdy dzień roboczy, w godzinach od 12:00 do 17:00, seniorzy mogą tu liczyć na kawę lub herbatę w cenie 1 zł oraz dodatkowo na 50% zniżki na deser!

Karnety dla seniorów, uprawniające do skorzystania ze zniżki, wydawane są w siedzibie OPS Żoliborz przy ul. Dembińskiego 3, codziennie w godz. 8.00-16.00, nr telefonu: 22 569 28 61.

 

Serdecznie zachęcamy, do udziału w projekcie, podmioty gastronomiczne, które chcą uczestniczyć we wspólnym budowaniu długotrwałych relacji sąsiedzkich i przyczynić się do aktywizacji żoliborskich seniorów.

Listę lokali gastronomicznych, biorących udział w projekcie „Kawa dla seniora”, na bieżąco aktualizujemy na stronie OPS Żoliborz: KAWA DLA SENIORA