2018 rok

Galeria: 
 • 22 marca 2018 na placu przed żoliborskim Ratuszem odbyło się świąteczne spotkanie z tradycją wielkanocną dla mieszkańców Żoliborza, zorganizowane przez Zarząd Dzielnicy Żoliborz oraz żoliborskie Partnerstwa Lokalne. Podczas imprezy dzieci i dorośli uczestniczyli w warsztatach plastycznych (tworząc wielkanocne palmy i pisanki) prowadzonych m.in.: przez młodzież z Zespołu Szkół 31 im. Jana Kilińskiego, przedstawicieli Klubu Osiedlowego „Szafir”, Szkoły Podstawowej 267. Zorganizowano wystawę międzypokoleniowych prac plastycznych o tematyce wiosenno - wielkanocnej wykonanych przez dzieci, młodzież oraz seniorów.
 • 17 maja 2018 r. na terenie osiedla Zatrasie, odbył się Eko Piknik zorganizowany przez Partnerstwo dla Zatrasia i Rudawki. Wystawcami byli: Biblioteka dla Dzieci nr XV, Early Stage, Gimnazjum nr 54, Klub Mieszkańców „Szafir”, NTS Recykling, Plantico Sp.z o.o, Policja i Straż Miejska m.st. Warszawy, Przychodnia Elbląska SPZZLO Warszawa-Żoliborz, Szkoła Podstawowa nr 92, Środowiskowy Dom Samopomocy.
 • 24 maja 2018 r w Szkole Podstawowej nr 392 przy Alei Wojska Polskiego odbyła się szósta Integracyjna Potańcówka Międzypokoleniowa. Przez trzy godziny dzieci, młodzież, dorośli, seniorzy i uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy wspólnie bawili się przy najnowszych przebojach.
 • W czerwcu 2018 roku odbyły się spotkania w każdym z Partnerstw w celu zaplanowania działań na drugą połowę 2018 roku.
 • 22 września 2018 roku w Pawilonie Kulturalnym odbyło się spotkanie międzypokoleniowe zorganizowane przez Partnerstwo Sady Żoliborskie. Podsumowano dokonania założycieli i partnerów Partnerstw, wystąpiły zespoły i chóry oraz można było obejrzeć wystawę plakatów Partnerstw.
 • 4 października 2018 roku Partnerstwo Marymont-Kaskada zorganizowało spotkanie z mieszkańcami pod hasłem „Przestrzeń Przyjazna Mieszkańcom w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 9 przy ul. J.Ch. Paska. Rozmawialiśmy o możliwościach zagospodarowania przestrzeni ogólnodostępnej dla mieszkańców zarówno w aspekcie integracji sąsiedzkiej jak i międzypokoleniowej.
 • 18 października 2018 roku Partnerstwo Sady Żoliborskie zorganizowało spotkanie z mieszkańcami dotyczące Górek Włościańskich i Sadów Żoliborskich. Spotkanie odbyło się w Szkole Podstawowej nr 267.
 • 22 października 2018 roku Partnerstwo Żoliborz Oficerski zorganizowało spotkanie z mieszkańcami dotyczące komunikacji, terenów zielonych oraz małej architektury. Pomysłodawca projektu do budżetu partycypacyjnego przedstawił pomysły, które zgłaszał w celu stworzenia przestrzeni przyjaznej dla mieszkańców. Spotkanie odbyło się w MAL-u w Czytelni „Pod Sowami”.
 • 25 października 2018 roku Partnerstwa Żoliborskie zorganizowały spotkanie z mieszkańcami pod hasłem „Przestrzeń Przyjazna Mieszkańcom” w Środowiskowym Domu Samopomocy przy ul. Rydygiera. Rozmowy koncentrowały się na tematach dotyczących komunikacji, infrastruktury i likwidacji barier architektonicznych.
 • W październiku 2018 roku odbyły się spotkania w każdym z Partnerstw w celu zaplanowania spotkań świątecznych z mieszkańcami w 2018 roku.
 • W grudniu 2018 roku na terenie Żoliborza odbyły się cztery spotkania świąteczne z mieszkańcami zorganizowane przez cztery Żoliborskie Partnerstwa.
 • 19 grudnia 2018 roku przed Urzędem Dzielnicy odbyło się spotkanie świąteczne z mieszkańcami zorganizowane przez Urząd Dzielnicy m.st. Żoliborz oraz Żoliborskie Partnerstwa.